Lauku tūrisma aptaujas

Šajā lapā Jūs atradīsiet aptauju anketas, kurās mēs, „Lauku ceļotājs”, vēlamies noskaidrot Jūsu viedokli par ceļošanu Latvijas laukos. Tas mums nepieciešams, lai veidotu tādu piedāvājumu, kāds ir saistošs un vajadzīgs Jums. 

Paldies par atsaucību!

Labsajūtas tūrisms

Aptaujas valodas: English Latviešu Deutsch

Šīs aptaujas mērķis ir pētīt lauku tūrismu Ziemeļeiropā. Aptaujas anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 10 minūtes. Rezultātus izmantos lauku tūrisma uzņēmumi Ziemeļeiropā, lai veidotu jaunus labsajūtu tūrisma produktus un pakalpojumus. Pēc anketas aizpildīšanas Jums ir iespēja piedalīties loterijā un saņemt lieliskas balvas. Aptaujas dalībnieku vārdi netiks izpausti, un Jūsu datiem tiks saglabāta konfidencialitāte.

Aptauja tiek veikta projekta Prowell ietvaros (vairāk informācijashttps://www2.uef.fi/fi/mot/prowell ). Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par aptauju, lūdzu sazinieties ar pētījuma vadītāju Juho Pesonen pa e-pastu: juho.pesonen@uef.fi .

Šajā aptaujā ietvertas sekojošas Ziemeļeiropas valstis: Dānija, Somija, Norvēģija, Latvija un Lietuva.

Lauku labsajūtu tūrisms ir tūrisma veids, kas tiek piedāvāts lauku apvidū, un kas cieši saistīts ar vietējiem dabas un kopienu resursiem. Balstoties uz taustāmiem un netaustāmiem, gan vispārēji pieejamiem, gan komerciāliem elementiem, labsajūtu tūrisms ir visaptverošs tūrisma veids, kas ietver fizisko un garīgo labsajūtu un veselību, un sniedz plašāku pozitīvu sociālo un individuālo dzīves pieredzi.

Sākt aptauju

Ko Jūs sagaidiet no lauku tūrisma?

Aptaujas valodas: English Deutsch Latviešu

Lai noskaidrotu tūristu viedokli par lauku tūrismu esam izveidojuši aptaujas anketu.

Aptaujas dalībnieki piedalīsies izlozē par vērtīgām balvām - 8 dalībnieki balvā saņems atpūtu kādā no lauku tūrisma mītnēm (skat. sīkāku informāciju) un 1 dalībnieks saņems galveno balvu - dāvanu karti EUR 300 atpūtai laukos!

Dalība loterijā noslēgsies 2015. gada 11.maijā, plkst. 01.00.

Tūristu aptauja 2014 "Baudi laukus"

Izlozē dāvanu karti 300.00 Eiro apmērā brīvdienām Baltijas valstīs
Atbildi uz jautājumiem un piedalies loterijā!
Rezultāti tiks paziņoti mūsu mājas lapā kā arī Facebook un Twitter profilos.

Dāvanu karti varēsi izmantot iegādājoties jebkurus Baltijas valstu tūrisma piedāvājumus no "Lauku ceļotāja" mājas lapas. Izloze notiks 2014. gada 15. decembrī!

Novēlam veiksmi!

Aptauja par drošību lauku tūrismā

Šobrīd veicam aptauju par klientu drošību lauku tūrismā, un vēlamies uzzināt Jūsu viedokli un pieredzi dažādos drošības aspektos lauku tūrisma mītnēs. Aptauja notiek līdz 2014. gada 31. oktobrim. Tās rezultātus izmantosim drošības rokasgrāmatā lauku tūrisma uzņēmējiem. Visas anketas piedalās loterijā, kuras balva ir 300 EUR vērta dāvanu karte brīvdienām Baltijas laukos. Paldies par atsaucību!

Aptauju veicam Ec Leonardo da Vinci programmas projektā SAFETUR.

Lauku celotajs